شماره های معتبر تعمیرگاه تخصصی لوازم خانگی تهران

 

021-57615

09122850445

021-88445693

  مراجعه تکنسین ظرف 2 ساعت (ایاب ذهاب رایگان و گارانتی یکساله )

دفتر مرکزی : تهران تقاطع سهروردی و مطهری پ 273

دارای گواهینامه رسمی خدمات پس از فروش از آلمان - مجوز ارایه خدمات مطابق استاندارد ISO - CRM - CMC و ارائه فاکتور رسمی به صورت آنی در منزل (با کد اقتصادی) و ...

 شرایط ویژه برای برج ها

لباسشویی - ظرفشویی - هود - اجاق گاز - ماکروویو - فر - قهوه ساز - یخچال فریزر - ساید و جاروبرقی

نمایندگی و تعمیرگاه مجاز در شرق تهران - دماوند - حکیمیه - افسریه - پیروزی - شمال - ولنجک - فرمانیه - پاسدارانشریعتی - صادقیه - شهرک غرب - ستارخان - تهرانسر - جمهوری - خراسان - یافت اباد - ورامین - شهریار - رباط کریم  و مناطق 22 گانه تهران  <بدون ایاب ذهاب >

نمایندگی سایر استانها  - مشکلات متداول و رفع آن

BACK   1sal-150x150 1

سوالات متداول برای یخچال

ref-1

 

هنگام قرار دادن مواد غذايی در يخچال به موارد زير توجه کنيد
مواد غذایی را پس از بسته بندی مناسب یا با درپوش در یخچال قرار دهید. بدین ترتیب عطر و طعم و تازگی و رنگ آنها حفظ می شود. علاوه بر آن از انتقال طعم و بو به مواد غذائی دیگر وتغییر رنگ قسمت های پلاستیکی جلوگیری می شود.
ما توصيه می کنيم مواد غذايی را به طريق زير نگهداری کنيد:

-  در قفسه های يخچال (از بالا به پايين): شیرینی ها،غذاهای آماده، لبنیات
-  در قسمت نگهداری سبزی: کاهو، سبزیجات و میوه

-  در درب دستگاه (از بالا به پايين): کره، پنیر، تخم مرغ، مواد خوراکی درون لوله و بطری های کوچک، بطری های بزرگ، شیر و آب میوه ها

چگونگی اتصال دستگاه
بعد از استقرار دستگاه و قبل از اتصال آن به برق بايدحداقل 1 ساعت صبر کنيد، چون ممکن است در خلال حمل و نقل روغن داخل کمپروسور به سيستم سردکننده
سرايت کرده باشد.در حین حمل احتمال دارد که روغن موجود در کمپرسور درسیستم سرد کننده جمع گردد.
قبل از اولین استفاده، فضای داخل دستگاه را تمیز نمایید(به قسمت تمیز کردن مراجعه گردد).
پریز برق باید بطور آزاد در معرض استفاده باشد.

به ولتاژمصرفی دستگاه خود توجه نمایید باید از پریز برقی که منطبق با قوانین نصب صحیح دستگاه ها می باشد جهت اتصال دستگاه به برق استفاده کرد. پريز برق باید دارای فیوز 10 تا 16 آمپر باشد.

درصورت عدم مطابقت برق محل سکونت و دستگاه خریداری شده به هیچ عنوان دستگاه را به برق منصل ننمایید و بلافاصله با شرکت تماس حاصل فرمایید.
جهت دستگاه هايی که در کشورهای غيراروپايی مورداستفاده قرار می گيرند، بايد به پلاک مدل نصب شده دردستگاه مراجعه کنيد تا مشخص گردد که آيا مشخصات داده شده در مورد ولتاژ برق با آنچه در کشور شما متداول است تطبيق می نمايد يا خير. اين پلاک درپشت دستگاه ومحل ورود کابل برق قرار دارد. هرگونه تعويض احتمالی کابل بايد
توسط سرويس کار مجاز صورت بگيرد.


نصب دستگاه
مناسب ترین محل برای استقرار این دستگاه، جائی خشک و قابل تهویه است. این محل نباید در معرض تابش مستقیم آفتاب و نیز نباید در نزدیکی مرکز حرارتی ماننداجاق خوراک پزی، بخاری و مانند آن قرار داشته باشد.اگر ناگزیر از قرار دادن آن در نزدیک مرکز حرارتی باشید،صفحه عایق مناسبی در بین آن ها تعبیه کنید، یا حداقل فاصله را با مرکز حرارتی به ترتیب زیر رعایت کنید:
فاصله تا اجاف خوراک پزی برقی یا گازی 3 سانتیمتر.
فاصله تا اجاف خوراک پزی نفتی یا زغال سنگی30 سانتیمتر.

هنگام استفاده از دستگاه به نکات زيرتوجه کنيد.

خطر انفجار!

هرگز دستگاه های برقی دیگر را در داخل این دستگاه بکار نگیرید (بطور مثال دستگاه گرم کننده، یخ سازبرقی و غیره)
خطر برق گرفتگی!
هرگز جهت یخزدایی یا تمیزکردن دستگاه از دستگاه بخارشور استفاده نکنید. در این صورت، بخار به درون بخش های الکتریکی نفوذ کرده و منجر به قطع برق می گردد.
هرگز برای زدودن لایه های نازک یخ یا جدا کردن مواد یخزده که به دیواره فریزر چسبیده اند، از چاقو یا اجسام تیز استفاده نکنید. این امر می تواند به آسیب دیدن لوله های مواد سردکننده منجر گردد.

نشت مواد سردکننده،عفونی شدن و یا صدمه دیدن چشم را درپی دارد.
هرگز دستگاه را با گازهای قابل اشتعال نظیر اسپری ها و همچنین مواد منفجر شونده در یک محل انبار نکنید.
خطر انفجار!
از پایه دستگاه، قطعات کشوئی، درب ها و غیره بعنوان رکاب برای تکیه دادن و بالا رفتن استفاده نکنید.
هنگام یخزدایی و تمیز کردن دستگاه، آن را از برق جدا کرده یا فیوز را قطع نمایید. دوشاخه را از پریز جدا کنید،کابل را نکشید.
درب مواد حاوی الکل زیاد را فقط محکم بسته و بحالت ایستاده نگهداری کنید.
قسمت های لاستیکی و درزگیرهای درب را با روغن یا چربی آغشته نکنید. در غیر اینصورت، قسمت های مذکور متخلخل می شوند.
دریچه های ورود و خروج هوا را هرگز مسدود و یا بسته نگه ندارید.
هرگز مایعات را در شیشه یا قوطی کنسروبرای مدت طولانی در فریزر نگهداری نکنید (به ویژه نوشیدنی های حاوی گازکربنیک) در غیر این صورت خطر ترکیدن شیشه یاکنسرو وجود دارد.
از تماس طولانی دست با مواد یخ زده، یخ و یا لوله های تبخیر فریزر و غیره خودداری کنید.
خطر سوزش ناشی از مواد يخزده!

امنيت تکنيکی
این دستگاه به مقدار کم حاوی ماده سرد کننده R600a قابل اشتعال می باشد که با قوانین زیست محیطی مطابقت دارد. بنابراین مراقب باشید که لوله های چرخش مواد سرد کننده هنگام حمل و نقل و نصب قطعات دستگاه آسیب نبینند. پاشیده شدن مواد سردکننده به بیرون، سبب آسیب دیدن چشم و یا عفونی شدن آن می گردد.
در صورت آسيب ديدن اين لوله ها به نکات زير توجه کنيد
– آتش و یا منبع ایجاد آتش را از دستگاه دور نگه دارید.
– به مدت چند دقیقه فضا را تهویه نمایید.
– دستگاه را خاموش کرده و دوشاخه را از پريز بكشيد.
– بخش خدمات دستگاه را از جریان مطلع نمایید.


هرقدر میزان مواد سردکننده در دستگاه بیشتر باشد،به همان نسبت باید فضای دربرگیرنده دستگاه بزرگترباشد-در یک فضای کوچک، در صورت نشت، مخلوطی ازگاز و هوای قابل اشتعال تشکیل می گردد.
به ازای هر هشت گرم مواد سردکننده باید محل قراددادن دستگاه حداقل یک متر مکعب فضا داشته باشد. مقدار مواد سرد کننده دستگاه شما در داخل صفحه مشخص کننده نوع دستگاه نوشته شده است.
تعویض کابل برق دستگاه و سایر تعمیرات باید تنها به وسیله سرویسکار مجاز انجام گیرد. هرگونه نصب غیرتخصصی دستگاه خطرات بزرگی برای استفاده کننده در پی دارد.

 

 

 

شما اینجا هستید: خانه عمومی ساید بای ساید و یخچال فریزر سوالات متداول برای یخچال
Gorenje-logo zanussi-logo Electrolux-logo mayerbach-logo bosch-logo neff aeg-logo siemens-logo kenwood-logo indesit-logo general-electric-logo
Haier-logo blomberg-logo deka-logo whirlpool-logo fotile-logo ariston teka-logo snowa-logo daewoo-logo lg-logo samsung-logo
fisherpaykel-logo-2 polysteel-logo force-logo delonghi-logo datees logo smeg-logo akhavan logo beko-logo franke-logo  can-logo  steelalborz-logo
______ ______ ______ ______ ______ ______ ______ ______ ______ ______ ______
microwave washing-machines tv-2 refrigerator coffee-maker hood-1 hobs-1 oven microwave vacuum-cleaner dishwasher